Proj&Spaw

Praca

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe jako spawacz? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! W związku z dynamicznym rozwojem firmy produkującej elementy ciśnieniowe oraz konstrukcje stalowe, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

  • Monter/Brygadzista konstrukcji i rurociągów
    Angebot ansehen

    (lokalizacja: Mezowo i okolice)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja projektu na podstawie powierzonej dokumentacji
    • zarządzanie zespołem

    Wymagania:

    • znajomość rysunku technicznego, pozwalająca na samodzielną pracę
    • dobra organizacja własnej pracy
    • sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • dyspozycyjność: możliwe wyjazdy delegacyjne

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
    • motywacyjny system wynagrodzenia
    • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Spawacz rurociągów

    • spawanie rurociągów ze stali węglowej lub nierdzewnej
    • spawanie metodą TIG

    Wymagania:

    • umiejętność spawania metodą TIG
    • mile widziana umiejętność spawania metodą MIG/MAG
    • podstawowa  znajomość rysunku technicznego, pozwalająca na samodzielną pracę
    • dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac